Skip to content
Natura. Ludzie. Szczerość.

To trzy fundamenty,

na których opieramy nasz biznes.

Natura

bo tworzymy produkty z szacunkiem, z ekologicznym podejściem, z wiedzą wynikającą z doświadczenia. W końcu surowiec rośnie niemal przed naszym domem, w okolicy, w której mieszkamy, w której wychowują się nasze dzieci. I mamy nadzieję, że nie musimy mówić nic więcej, żebyś wiedział, że środowisko ma dla nas znaczenie.

Natura jest dla nas ważna.

Ludzie

bo inaczej nie potrafimy. Mamy klientów, którzy są z nami od początku. A firma została założona w latach 90-tych! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gdyby nie oni, gdyby nie to zaufanie, to w biznesie bylibyśmy niczym. Czym bowiem jest firma, która nie ma oddanych klientów? No właśnie. Niczym.

Ludzie są dla nas ważni.

Szczerość

bo to wynika samo z siebie. Rynek dyktuje twarde warunki i każda firma chce przeskoczyć oczekiwania, dowieść swego, zaproponować produkt, którego nie ma nikt inny. Jesteśmy na rynku od lat i wiemy, że wielu rzeczy się nie da, nie chcemy się ścigać, nie chcemy obiecywać.

Szczerość jest dla nas ważna.

Co tworzymy?

Tworzymy różnego rodzaju wyroby z wikliny, brzozy, słomy oraz leszczyny. Również dekoracyjne. Współpracujemy z kontrahentami z całej Europy.

Jak współpracujemy?

Nie mamy call center, nie mamy tłumaczy – wszystkie maile i rozmowy to kontakt z kierownictwem, z osobami, które na tym biznesie zjadły zęby, które są decyzyjne i które nie dają na siebie czekać. I tylko Ty wiesz, jakie to jest ważne.

i… moglibyśmy tak wymyślać i wymieniać, ale tak jak już chyba wspominaliśmy – lubimy w konkrety. To jest dla nas najważniejsze.

To Ci wystarczy?
Mamy nadzieję!

Who are we?

The Creators of Practical Things with the “Made in Poland” label. Without the sky is the limit but with honesty and straight forward approach. With “we like people” written on our faces, voices and e-mails. With products which don’t need to prove anything or any certificates. Putting it simply “ they do their job”
Copyright © 2020 by Fency. All rights reserved.